Παρασκευή, 16 Μαΐου 2014

ΑΝΑΚΥΡΗΞΗ ΣΥΝΔΥΑΣΜΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 18 ΜΑΙΟΥ 2014

 


ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

ΝΟΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΔΗΜΟΣ ΥΔΡΑΣ
13 Μαΐου 2014



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 

Ο Δήμαρχος ‘Υδρας


’Εχοντας υπόψη :


1.Τις διατάξεις του ν. 3852/2010 «Νέα Αρχιτεκτονική της Αυτοδιοίκησης και της Αποκεντρωμένης Δίοικησης-Πρόγραμμα Καλλικράτης» (Α’ 87)


2.Την αριθ. 2210/2014 απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Πειραιά με την οποία ανακηρύχθηκαν για τις εκλογές της 18ης Μαΐου 2014 οι αναφερόμενοι σ΄αυτήν υποψήφιοι συνδυασμών του Δήμου Ύδρας



ΓΝΩΣΤΟΠΟΙΟΥΜΕ ΟΤΙ


Για τις δημοτικές εκλογές της 18ης Μαΐου 2014 ανακηρύχθηκαν οι παρακάτω συνδυασμοί υποψηφίων :



Α΄ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ         «ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΔΡΑ»


ΚΟΥΚΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ:  Υποψήφιος  Δήμαρχος

Υποψήφιοι Δημοτικοί Συμβουλοι :


1.ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

2.ΑΡΜΑΔΟΥΡΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3.ΒΑΜΒΑΚΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

4.ΓΚΙΩΝΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

5.ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΑΚΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

6.ΚΑΛΥΒΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7.ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

8.ΚΟΚΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

9.ΚΟΤΖΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

10.ΚΟΤΡΟΜΑΓΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

11.ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΑΡΙΟΥ

12.ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ

13.ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

14.ΜΠΕΛΕΓΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

15.ΝΤΟΥΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

16.ΟΡΤΖΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

17.ΠΑΠΑΧΑΤΖΗ-ΚΑΡΑΜΕΣΟΥΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΙΩΑΝΝΗ

18.ΠΕΤΡΟΛΕΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ

19.ΡΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

20.ΣΑΧΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

21.ΣΤΡΩΤΟΥ-ΚΑΛΚΟΥΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

22.ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

23.ΤΣΑΠΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

24.ΤΣΙΟΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

25.ΧΑΡΑΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

26.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ





B’ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ : «Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΔΡΑ»

ΚΟΤΡΩΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΛΟΥΚΑ   :    Υποψήφιος Δήμαρχος


Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι 
:


1.ΑΝΔΡΕΟΥ-ΜΑΛΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

2.ΒΟΥΛΓΑΡΗ-ΛΙΟΛΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (συζ)

3.ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4.ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5.ΖΕΡΒΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

6.ΖΩΓΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7.ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8.ΚΑΡΑΧΟΥ ΠΑΝΑΓΙΟΥΛΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

9.ΚΟΚΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

10.ΚΡΕΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

11.ΛΟΥΛΟΥ ΛΟΥΚΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

12.ΜΑΚΡΟΜΑΝΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

13.ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

14.ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

15.ΜΑΥΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

16.ΜΕΘΕΝΙΤΗ-ΓΙΑΝΝΙΜΠΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

17.ΜΠΙΚΟΥ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ συζ.ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

18.ΡΑΜΠΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

19.ΡΟΥΣΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΟΣ

20.ΣΑΪΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

21.ΣΚΑΓΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

22.ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

23.ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ

24.ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

25.ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ

26.CAROLA (ΚΑΡΟΛΑ) PIETRO (ΠΕΤΡΟΣ) του FABRIZIO (ΦΑΜΠΡΙΤΣΙΟ)



Γ’ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ   «ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ ΥΔΡΑΣ»

ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ :Υποψήφιος Δήμαρχος

Υποψήφιοι  Δημοτικοί Συμβουλοι :


1.ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΓΚΙΚΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2.ΓΑΡΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3.ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

4.ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΙΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5.ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

6.ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

7.ΚΑΒΟΥΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

9.ΚΡΑΝΙΔΙΩΤΗΣ ΣΠΗΛΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

10.ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

11.ΛΟΥΖΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (ΜΑΡΓΚΩ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

12.ΜΑΝΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

13.ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

14.ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ –ΒΙΚΤΩΡ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ

15.ΜΠΟΥΧΛΑ ΖΑΡΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

16.ΣΚΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

17.ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

18.ΤΡΙΜΗ ΛΙΝΤΑ –ΝΤΑΙΑΝ –ΒΑΡΒΑΡΑ συζ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

19.ΤΣΑΜΑΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

20.ΧΑΡΑΜΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

21.ΧΑΡΙΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ




Η ψηφοφορία θα διενεργηθεί την 18η Μαΐου 2014 ημέρα Κυριακή και θα αρχίσει την 07.00 ώρα και θα λήξει την 19.00 ώρα στα κατωτέρω εκλογικά τμήματα που έχουν οριστεί με την υπ. Αριθμ. 2210/2014 απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Πειραιά.


ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

Α’ ΠΕΙΡΑΙΑ



Α/Α Ε.Τ.
ΔΗΜΟΣ/ΔΗΜ.ΕΝΟΤΗΤΑ
ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ
ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ
ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ
5871
ΥΔΡΑΣ
ΥΔΡΑΣ
ΥΔΡΑΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ
Βασικοί Εκλογείς
Από :ΑΓΑΘΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
‘Εως: ΓΕΩΡΓΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
5872
ΥΔΡΑΣ
ΥΔΡΑΣ
ΥΔΡΑΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ
Βασικοί Εκλογείς
Από :ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΖΩΗ
Έως : ΚΑΠΡΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
5873
ΥΔΡΑΣ
ΥΔΡΑΣ
ΥΔΡΑΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΙΘΟΥΣΑ (ΠΡΩΗΝ Κ.Ε.Π)
Βασικοί Εκλογείς
Από : ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
‘Εως : ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΦΑΝΗ
5874
ΥΔΡΑΣ
ΥΔΡΑΣ
ΥΔΡΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
Βασικοί Εκλογείς
Από : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙ-ΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
‘Εως : ΜΕΤΑΞΑΣ ΗΛΙΑΣ
5875
ΥΔΡΑΣ
ΥΔΡΑΣ
ΥΔΡΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
Βασικοί Εκλογείς
Από :ΜΗΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Έως :ΠΑΡΙΣΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
5876
ΥΔΡΑΣ
ΥΔΡΑΣ
ΥΔΡΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
Βασικοί Εκλογείς
Από :ΠΑΡΙΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
‘Εως :ΣΚΑΛΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5877
ΥΔΡΑΣ
ΥΔΡΑΣ
ΥΔΡΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
Α)Βασικοί Εκλογείς
Από :ΣΚΛΑΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Έως :ΩΡΟΛΟΓΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
Β)Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς





Οι έδρες του δημοτικού συμβουλίου της εκλογικής περιφέρειας Δήμου Ύδρας ανέρχονται σε 13.









ο Δήμαρχος Ύδρας




Άγγελος Λ .Κοτρώνης

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

metamarks